Imperium Kup, Ilidža i Gaijana Open

 

I ovog vikenda, predstavnici kluba su imali voma gust raspored. Imperium Kup u Srbiji, Gaijana Open u Ljubljani i domaći Hadžići Open su našim trenerima zadali mnogo posla.

 

 Imperium Kup  Ilidza  Gaijana Open

 

Ilidža Open 2018

13.10.2018.god.

Organizator: Taekwondo klub „Olimpic“ (Sarajevo)

Opis: Učestvovalo 343 takmičara iz Bosne i Hercegovine i Hrvatske.

Rezultati:

1.mjesto- sveukupan plasman

1.mjesto- mlađi kadeti

2.mjesto- mlađe kadetkinje

1.mjesto- kadeti

1.mjesto- kadetkinje

Ahmed Hajdari- najbolji mlađi kadet

Hamza Bahtanović- najbolji kadet

 

Lista Ilidza

 

Imperium Open 2018

13.10.2018.god. (Nova Pazova, Srbija)

Organizator:  Taekwondo klub: „Imperium“

Opis: Učestvovalo 399 takmičara iz Bosne i Hercegovine, Srbije, Crne Gore, Bugarske, Mađarske, Tunisa i Indije.

Rezultati:

2.mjesto- seniori

3.mjesto- juniori

Nedžad Husić- najbolji senior

Sadmir Habibović- najbolji junior

Benjamin Husić -48kg                    1 pobjeda                           3.mjesto                              pioniri 

Eldar Abdulović -68kg                    bez pobjede                       bez plasmana                     juniori

Sadmir Habibović -68kg                3 pobjede                           1.mjesto                              juniori

Katarina Kraišnik -52kg                 1 pobjeda                           1.mjesto                              juniorke

Nedžad Husić -68kg                      2 pobjede                           1.mjesto                              seniori

 

4.Gaiana Ljubljana Trophy 2018

13.10.2018.god.

Organizator:  Taekwondo klub: „Gaiana“ (Ljubljana, Slovenija)

Opis: Učestvovali takmičari iz Bosne i Hercegovine, Srbije, Hrvatske i Slovenije.

Rezultati:

1.mjesto- juniori

Ibrahim Đonko- najbolji junior

Adnan Ribić -41kg                        1 pobjeda                           1.mjesto                              kadeti A

Muhamed Đonko -49kg                 bez pobjede                       2.mjesto                              kadeti A

Ibrahim Đonko -55kg                    2 pobjede                           1.mjesto                              juniori

Kerim Omerbegović -59kg           1 pobjeda                           1.mjesto                              juniori

Jusuf Ali Rašidagić -73kg             2 pobjede                           1.mjesto                              juniori

Emir Kaljanac -68kg                     bez pobjede                       bez plasmana                     seniori

 

 

Kalendar

May 2019
M T W T F S S
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Slučajno odabrana slika